מגוון שרותים חכמיים וחסכוניים


יעוץ טלפוני

נקיים שיחה טלפונית , בה נבחן את המשכנתא הקיימת שלך על התנאים שבה כגון גובה הריבית וסוגה, ותחנות היציאה במידה וקיימות וכן נמליץ כיצד ובאיזה תזמון הכי נכון למחזר אותה על מנת לצמצם למינימום את עמלות וקנסות היציאה. אנו נדריך אתכם לאיזה בנקים לגשת, כיצד לבצע את המחזור מול הבנק, אילו מסלולים יש לבקש ומה הריביות שיש לצפות.

 

יעוץ אישי עד הבית וליווי טלפוני לאורך התהליך

פגישה בבית הלקוח , בה נשוחח על תנאי המשכנתא הנוכחית שלך, אפשרויות ועלויות היציאה ממנה והאלטרנטיבות האפשריות למחזור המשכנתא אשר תתאים לצרכיך ויכולותיך. היועץ שלנו יסביר על התהליך הנדרש על כל שלביו ובנוסף, יהיה זמין עבורך למתן תמיכה וליווי טלפוני לאורך התהליך.

 

יעוץ אישי עד הבית וביצוע מחזור המשכנתא עד החתימה בבנק

בנוסף לפגישה בבית הלקוח, בה ייבדקו תנאי המשכנתא הקיימת ואלמנטים הנוגעים לגובה הריבית ולתנאים ייחודיים, אם קיימים. אנו נמליץ על אופן ותזמון המחזור האופטימאלי עבורך במונחי גובה ההחזר החודשי ותקופת ההחזר, ננהל עבורך משא ומתן עם בנקים שונים, עד לביצוע הלכה למעשה של המחזור והחתימה על מסמכי הבנק. השירות כולל השתתפות בפגישות עם הבנקים ובחינת החוזה ותנאיו. בנוסף נדריך אתכם אילו מסמכים יש להמציא מן הרשויות השונות ולאילו גורמים יש לפנות לקבלת אישורים ואסמכתאות.

 

VIP יעוץ אישי עד הבית וביצוע כל משימות הבירוקרטיה

לאחר שנכיר אישית ונשוחח על הצורך והתהליך של מחזור המשכנתא הקיימת שלך, אנו נתפור עבורך את התהליך המתאים לך, נסביר לך אותו לפרטיו וכל מה שנזדקק לקבל זה את ברכתך על מנת לבצע עבורך ואיתך את התהליך כולו מתחילתו ועד סופו. השירות כולל טיפול באלמנטים ותהליכים בירוקרטים שונים הכרוכים בתהליך כגון: הזמנת שמאי, פגישות עם עורך דין ונוטריון, ביצוע הליך הרישום בטאבו והמצאת מסמכים מן הרשויות השונות.

 

בכדי לנתח את המשכנתא בצורה המדויקת ביותר יש להעביר אלינו דוח יתרות לסילוק המשכנתא

לנוחותכם מספרי טלפון אליהם יש לפנות לפי הבנקים:

• בנק לאומי *3200
• בנק פועלים *2401
• בנק מזרחי *8866
• בנק דיסקונט *2009
• קבוצת הבינלאומי *3533
• בנק אגוד ובנק ירושלים יש ליצור קשר עם הסניף שבו נלקחה המשכנתא

 

המרכז למחזור – השרותים שלנו
איך ממחזרים משכנתא בקלות
החסכון שלך מתחיל בצעד הראשון    נערך לאחרונה