מיחזור משכנתא – המציאות עולה על כל דמיון

רבים מאתנו חוששים לשנות את החיים שלנו. נכון, שינוי יכול לעשות לנו טוב אבל אנחנו מפחדים. כשאנחנו בוחרים למחזר את המשכנתא שלנו ואנחנו עושים זאת בעזרת  מומחים אנחנו פועלים בחכמה רבה. תנו לנו להביא את השינוי אליכם. בעזרת טיפים ועצות, ליווי אישי ותמיכה נוכל לאפשר לכם למחזר את המשכנתא שלכם בתנאים מיטבים ונוחים מאוד. כך תוכלו ליהנות מאיכות חיים ותראו בסוף שבמציאות של החיים שלנו מי שלא מעיז לנסות לא מרוויח. הסיפורים הבאים נועדו להמחיש לכם מציאות זו.

 

photodune-5020342-learning-xs.jpg

photodune-7042933-elearning-xs-e1408206733461.jpg
איך שינוי קטן יכול לעשות הבדל גדול…..

דורין ועילי היו מבין הלקוחות הראשונים שלנו. דורין היא מתמחה בפסיכולוגיה קלינית ועילי הוא רואה חשבון. דורין עשתה שינוי קריירה בגיל 35 כאשר החליטה לעשות תואר שני בפסיכולוגיה קלינית. לעילי לעומת זאת, הייתה קריירה יציבה מאוד והוא שותף במשרד רואי חשבון בכיר. דורין ועילי היו מעוניינים לשנות את תנאי המשכנתא שלהם. הם רצו להקטין את תנאי ההחזר החודשיים שלהם בשביל שדורין תוכל להשקיע זאת בקריירה החדשה שלה. לאחר שהם הגיעו אלינו עזרנו להם להבין במה הדברים אמורים. בעקבות משא ומתן עיקש עם הבנק שלהם הצלחנו להשיג להם מיחזור משכנתא מעולה. היום דורין ועילי הצליחו לחסוך אלפי שקלים מדי חודש אותם הן מתכוונים להשקיע בקלינקה פרטית שדורין תפתח. השינוי הקטן שלהם התחיל במחשבה שגם דבר קבוע וגדול כמו משכנתא אפשר וניתן לשנות. 


למה לא צריך לפחד משינוי

רחל היא אישה בשנות החמישים לחייה. לרחל יש שלושה ילדים בני עשרים ותשע, עשרים ושתיים והקטן בן חמש עשרה. לפני כחמש שנים רחל התאלמנה מבעלה לאחר שחלה במחלה קשה. רחל התקשתה מהיום בו בעלה הלך לעולמו לכלכל את ילדה, אך היא עשתה זאת באומץ רב. היא התחילה לעבוד בעוד עבודה והפ הסתדרו. רחל פנתה אלינו כי רצתה לעבוד פחות ולהיות יותר בבית. היא ביקש למחזר את המשכנתא שלה כך שמשך ההחזר שלה יהיה ארוך יותר. הענקנו לרחל ייעוץ ותמיכה ובכוחות משותפים הצלחנו להשיג לה תנאי משכנתא משופרים. כיום היא מחזירה אלף שקל פחות על המשכנתא שלה בחודש ויש לה עוד עשר שנים להחזיר את כל הסכום של ההלוואה על הבית שלה.

photodune-4923623-good-idea-xs.jpg

photodune-3419564-home-xs.jpg
כאשר מקבלים עזרה נכונה השמיים הם הגבול

אורית ובני נשואים מזה עשרים שנה. לאחר שהתחתנו הם קנו בעזרת ההורים ובעזרת משכנתא דירה יפה ברמת גן. היום לאחר שהם שילמו כבר חלק גדול מהמשכנתא וההכנסה החודשית שלהם גדלה בעקבות קידום בעבודה וירושות גדולות הם החליטו שהם רוצים למחזר את המשכנתא שלהם ולעבור לגור בוילה בכפר סבא. בעזרתנו הצלחנו להשיג לאורית ובני משכנתא משופרת לכל מטרה. את הכסף שהם חסכו על מיחזור המשכנתא שלהם הם השיקעו בקנייה של בית בכפר סבא. כיום הם גם משלמים פחות על המשכנתא וגם מרוויחים מהשכרת הנכס שלהם ברמת גן. איכות החיים שלהם עלתה והם מאושרים.


למה ראש פתוח יכול להוביל להצלחה?

גם כשזה מגיע למיחזור משכנתא כאשר אנחנו שומרים על ראש פתוח אנחנו יכולים רק להצליח. יניב ושולי היו זו במשך יותר מעשר שנים. בשביל שניהם הייתה זות זוגיות שנייה. ביחד הם קנו בית לפני חמש שנים והם פנו אלינו כי הם היו מעוניינים לשנות את תנאי המשכנתא שלהם. בעזרתנו הם שינו את התנאים והצליחו לקבל 50 אלף ש"ח במזומן. את הכסף שהם חסכו הם בחרו להשקיע בטיול מסביב לעולם. ללא הייעוץ שלנו הם לא היו יכולים לקבל תנאים טובים כל כך וריבית טובה כל כך על המשכנתא המחודשת שלהם. הראנו לבנק את ההכנסות שלהם ואז עזרנו להם להוכיח לבנק שיש להם יכולת החזר חודשית טובה מאוד. הייעוץ שלנו סייע להם להצליח ולפתוח פרק חדש בחיים שלהם.

photodune-4614682-elearning-applications-xs.jpg

photodune-4839450-fatigue-xs.jpg
על הדרך שבה חשיבה חיובית משנה לנו את החיים לחיוב

רינה התגרשה מבעלה ונשארה לבד ועם חובות גדולים בבית בבת ים. היא הגיעה אלינו מיואשת ובוכיה - היא לא ידעה איך היא תצליח לשלם לבד את המשכנתא. הדבר הראשון שעזרנו לרינה לעשות הוא סדר בכלכלה שלה. לימדנו את רינה איך איך היא יכולה לחסוך כסף על ההוצאות השוטפות של החיים ושל תחזוקת הבית שלה. לאחר מכן פנינו ביחד עם רינה לבנק והצלחנו למחזר את המשכנתא שלה. רינה זכתה לקבל תנאים טובים וחדשים למשכנתא שלה. הסכום שהיא משלמת מדי חודש לבנק על הבית הפך להיות קטן יותר בתמורה לכך שמשך ההלוואה גדלה בתשע שנים. כיום היא בונה מחדש את החיים שלה והיא עושה זאת בליווי כלכלי צמוד שלנו ועם הרבה אהבה ואכפתיות.רותם ודנה מראשון לציון
רונן כהן מהרצליה
לי, אלעד ונדב מקרית אונו
טלרון ואבישי מפתח תקווה
רועי רוסו מראשון לציון

נערך לאחרונה